Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Naše mise, vize a hodnoty

Cesta společnosti Intertek již více než 130 let vždy sleduje inovace. V roce 1885 jsme začínali s testováním a certifikací nákladů zrnin před tím, než s nimi nákladní lodě vypluly na moře, a v roce 1888 jsme prosadili myšlenku nezávislých zkušeben. V roce 1896 se pak stal součástí našeho osudu jeden z největších vynálezců: když Thomas Edison předvedl zázraky elektřiny a žárovky, chtěl zajistit, aby jeho výrobky byly zkontrolovány a otestovány, že jsou bezpečné. Založil Úřad pro testování lamp, z něhož se později vyvinuly elektrické zkušebny Electrical Testing Laboratories.

O více než století později si stále držíme svoji značku kvality ETL a dál stanovujeme nové standardy kvality, čímž ochraňujeme spotřebitele a reputaci našich klientů po celém světě. Dnes představujeme globální sílu, která působí ve více než 100 zemích a která nabízí odborné znalosti v oblasti služeb Total Quality Assurance, jež dodá důsledně a s přesností, tempem a vášní. Našim zákazníci tak mohou bezpečně postupovat vpřed za svým cílem.
Základy a ambice našeho podnikání zůstávají věrné těm, které založili naši vizionáři, a jejich inovace a síla jsou i nadále naší inspirací. Naše vášeň a podnikatelská kultura je zárukou, že našim klientům zajišťujeme bezpečnost a kvalitu - dnes i v budoucnosti.

 

Náš záměr

Oživit kvalitu, bezpečnost a udržitelnost.

Naše mise

Překonávat očekávání našich zákazníků inovativními a na míru šitými službami v oblasti ověřování, testování, inspekce a certifikace pro provoz a dodavatelský řetězec. Globálně. Nepřetržitě.

Naše vize

Být nejdůvěryhodnějším světovým partnerem pro zajištění kvality.

Naše hodnoty

  • Jsme globální společnost, která uznává diverzitu.
  • Vždy děláme správnou věc. S přesností, tempem a vášní.
  • Věříme si navzájem a radujeme se ze společných vítězství.
  • Vlastníme a utváříme naši budoucnost.
  • Zajišťujeme udržitelný růst. Pro všechny.