Intertek (www.intertek.com)
 

Zavolejte nám

+420 270 003 236
 
 

Udržitelnost

Stejně tak, jako jsou iniciativy zabývající se životním prostředím a udržitelností pro podniky, zúčastněné strany a investory stále důležitější, potřebují se zákazníci přesvědčit o tom, že se tito od zmíněných iniciativ učí a reagují na požadavky v oblasti sociální, životního prostředí a hospodářské ochrany. Pomáháme proto se začleněním sociální odpovědnosti podniků (CSR) a iniciativ udržitelnosti do Vašich operací.

Naše služby sahají od přímého řešení životního prostředí a sociálních otázek k rozvoji iniciativ strategických portfolií, jako jsou programy pro zapojení zúčastněných stran, manažerské nástroje etiky dodavatelského řetězce a iniciativ vykazování.

Globální dosah a rozsah Interteku v oblastech CSR a udržitelnosti odborných znalostí pomáhá našim zákazníkům realizovat programy sociální odpovědnosti dle podobných norem na každém trhu, na kterém působí. A naše multi-disciplinární týmy, včetně zkušených poradců, auditorů, účetních a inženýrů Vám poskytnou program, který bude skutečnou přidanou hodnotou.

  • Řešení dopadů na životní prostředí pro spotřebitelské zboží
  • Řešení udržitelnosti životního prostředí
  • Reporty o ověření udržitelnosti rozvoje a životního prostředí
  • Auditorské služby udržitelnosti biopaliv
  • BIFMA level™ certifikace udržitelnosti pro komerční nábytek
  • Srovnávací profil udržitelnosti zdraví a životního prostředí

jak může Intertek pomoci vaší organizaci s Udržitelnost.