Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Inspekce

Ověření specifikací, hodnoty a bezpečnosti vašich surovin, produktů a aktiv.

Pestrá řada inspekčních služeb společnosti Intertek vám může nabídnout důvěryhodnou podporu pro vaše produkty, projekty a procesy.

Nezávislé kontroly prováděné třetími stranami, pomáhají klientům po celém světě chránit své finanční, obchodní a právní zájmy v celém dodavatelském řetězci – od surovin a hotového zboží po tovární zařízení a majetek. Nabízíme inspekční služby výrobcům, maloobchodníkům, obchodníkům, provozovatelům zařízení, vládám a jiným kupujícím a prodejcům materiálů a produktů na světových trzích.

Inspekce pomáhají minimalizovat riziko vadných výrobků, zajištěním splnění jak zákaznické normy, tak průmyslových a vládních předpisů. Slouží k ochraně vašich obchodních zájmů, k řízení rizika a zajištění výroby kvalitních výrobků, které se dodají na jejich konečné místo určení v požadovaných specifikacích zákazníka.

Zkušení inspektoři pomáhají identifikovat produkty či zásilky, které mohou obsahovat nestandardní nebo nevyhovující obsah a materiály. Mezi produkty a materiály, které pravidelně testujeme a kontrolujeme, patří spotřební zboží, jako je oblečení, hračky, kosmetika a potraviny, velkoobjemové komoditní zásilky, jako jsou zemědělské produkty, ropa, chemikálie a rafinované ropné produkty během kritické přepravy, překládky a skladování.

Rovněž podporujeme řízení životnosti výrobních zařízení, jako jsou elektrárny a ropné rafinerie, inspekcemi a testováním, abychom vás ujistili, že vaše aktiva fungují bezpečně a spolehlivě.