Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Série AS9100 – Certifikace leteckého, kosmického a obranného sektoru.

AS9100 je mezinárodně uznávaná norma kvality pro letecký průmysl, která se zaměřuje na nezbytné systémové poskytování kvality výrobků, procesů a služeb.

Letecký, kosmický a obranný průmysl patří k nejrizikovějším a nejvíce regulovaným podnikatelským odvětvím na světě. Kvalifikace dodavatele pro tyto sektory, vyžaduje po dodavateli plnění požadavků shody systémů řízení kvality, jako jsou AS9100, AS9110 nebo AS9120. Norma konkrétně řeší letecké přepisy v oblasti bezpečnosti a spolehlivosti pro jakoukoli organizaci v leteckém průmyslu; od návrhu a výroby, po údržbu a obchodní distributory.

Kvalifikace, která je vyžadována pro lokální i mezinárodních obchodní příležitostí, je pro kvalifikovaného dodavatele certifikace. Každá společnost s certifikací AS9100 je zahrnuta v Online informačním systému pro dodavatele v letectví (OASIS) spravovaném IAQG. Tato vyhledávací databáze je k dispozici společnostem v leteckém průmyslu a obsahuje informace o každém dodavateli s kontakty z nákupu. Databáze OASIS je považována za bezplatný marketingový nástroj v leteckém průmyslu.

Intertek je mezinárodním AS9100 a přední poskytovatel certifikačních služeb v leteckém průmyslu.

Intertek byl mezi prvními akreditovanými kancelářemi norem AS9100, AS9110 a AS9120 a certifikoval letecké výrobce, distributory a poskytovatele služeb na celém světě. Naše zkušenosti v oboru a odborní pracovníci pomohli dodavatelům v oblasti letectví po celém světě, získali certifikaci QMS a splnili požadavky nezbytné pro uplatnění nových obchodních příležitostí. 

Další informace o AS9100 a souvisejících zdrojích

Další normy řady AS 9100

 
 
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236