Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Právní zřeknutí se odpovědnosti

Intertek vynaložil veškeré úsilí, aby zajistil přesnost a spolehlivost informací poskytnutých na této webové stránce. Informace jsou však poskytovány „tak, jak jsou“, bez jakékoli záruky. Intertek nepřijímá žádnou odpovědnost ani odpovědnost za přesnost, obsah, úplnost, legálnost nebo spolehlivost informací obsažených na této webové stránce.

Žádné záruky, přísliby a / nebo prohlášení jakéhokoli druhu, vyjádřené nebo předpokládané, se neposkytují, pokud jde o povahu, standard, přesnost informací apod. uvedených na této webové stránce, ani vhodnost informací vzhledem k vašim konkrétním okolnostem.

Nejsme schopni zaručit a tedy nezaručujeme, že tento web nebude obsahovat počítačové viry ani nic jiného, co by mohlo vaše zařízení poškodit.

Neneseme odpovědnost za žádné ztráty nebo škody jakékoli povahy (přímé, nepřímé, následné nebo jiné), ať už vzniklé ve smlouvě, deliktu nebo jinak, které mohou vzniknout v důsledku použití (nebo nemožnosti používat) této webové stránky nebo z použití (nebo nevyužití) informací na tomto webu. Tento web poskytuje odkazy na jiné weby vlastněné třetími stranami. Obsah takových stránek třetích stran není pod naší kontrolou a nemůžeme a nebudeme nést odpovědnost za informace nebo obsah na nich. Odkazy na takové weby třetích stran nejsou společností Intertek nijak podporované, stejně tak ani produkty propagované, nabízené nebo prodávané na stránkách třetích stran. Intertek nezaručuje, ani že tyto stránky neobsahují počítačové viry či něco jiného, co by mohlo poškodit vaše zařízení. Nemůžeme a nepřijímáme odpovědnost za shromažďování nebo používání osobních údajů z žádné třetí strany. Kromě toho nepřijímáme odpovědnost za přesnost reklam třetích stran.

INTERTEK a logo Intertek jsou registrované ochranné známky společnosti Intertek Group plc.

Intertek Group plc je akciová společnost registrovaná v Anglii a Walesu pod IČ 4267576 a se sídlem 33 Cavendish Square, Londýn, Anglie W1G 0PS.