Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

ASSURANCE / ZAJIŠTĚNÍ KVALITY

Pomůžeme vám identifikovat a minimalizovat rizika spjatá s vaším provozem, dodavatelským řetězcem a obchodními procesy.

Zajištění přesahuje testování, inspekci a certifikaci a zaměřuje se na zásadní prvky, díky nimž je společnost a její produkty úspěšné. 

Ověření kvality společností Intertek vám jistotu a vnitřní klid, že vaše provozní postupy, systémy a lidé fungují správně, což vám dává konkurenční výhodu na trhu.

Naše široké pole služeb v oblasti auditů, hodnocení a srovnávání výkonu a dodavatelského řetězce vám poskytne informace o všech aspektech vašich činností a umožní vám učinit zodpovědná rozhodnutí při podnikání. Naše školicí služby zajišťují, aby vaše pracovní síly byly kvalifikované. Naši experti po celém světě přinášejí klientům své zkušenosti z hodnocení celkového výkonu, kvality a produktivity, identifikaci a eliminaci rizik, zefektivnění výrobních procesů, dodavatelských řetězců, a ještě mnohem více.

Intertek je na špičce v poskytování řešení na míru pro zajištění kvality při uspokojení individuálních potřeb našich zákazníků a nabízí řešení v celé řadě oblastí.

* Intertek neposkytuje poradenské služby pro certifikaci systémů managementu. Veškeré poradenské činnosti poskytované společností Intertek jsou oddělené a nezávislé na testovacích a certifikačních činnostech.