Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Audity a certifikace pro bezpečnost potravin

Certifikace bezpečnosti potravin potvrzuje, že váš systém řízení splňuje příslušnou normu, zlepšuje procesy a zvyšuje vaši důvěryhodnost na trhu.

Dodavatelské řetězce jsou stále globalizovanější a složitější, proto také roste potřeba standardizovaných, mezinárodně uznávaných auditů bezpečnosti potravin. Audity bezpečnosti potravin poskytují transparentnost a sledovatelnost v celém dodavatelském řetězci, zvyšováním kvality a efektivity a zároveň snižováním nákladů a rizik.

Intertek nabízí širokou škálu certifikačních služeb v oblasti bezpečnosti potravin vašich systémů, procesů a produktů poskytovaných týmem odborných auditorů. Jako zkušený certifikační orgán pro certifikaci potravin vám Intertek nabízí více než jen certifikát. Naše globální přítomnost znamená, že můžeme podporovat vaše potřeby a vést vás celým procesem auditu a certifikace, který vám pomůže čelit výzvám a maximalizovat výhody certifikace. Jsme akreditováni k udělování certifikátů pro širokou škálu standardů, které jsou považovány za celosvětové standardy pro nejlepší postupy v potravinářském průmyslu, jakož i řadu dalších národních a mezinárodně uznávaných standardů. Kromě toho nabízí Intertek na podporu vaší organizace auditní programy Good Catering Practice (GCP) a Good Manufacturing Practice (GMP). 

 
 
 
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236
 

Audity a certifikace pro bezpečnost potravin