Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

IFS Food – International Featured Standards Certification

International Featured Standard (IFS) Food je standard uznávaný GFSI pro certifikaci bezpečnosti a kvality potravinářských produktů a výrobních procesů.

Standardizovaný systém hodnocení potravin IFS Food pomáhá snížit potřebu opakovaných auditů, což vám ušetří čas i peníze. Program také pomáhá zlepšit porozumění procesů kvality a bezpečnosti ve vaší organizaci a v celém dodavatelském řetězci a poskytuje standardy, které poskytují jednotnost a průhlednost.

Výhody certifikace IFS Food

  • Vylepšíte image své značky
  • Budujete důvěru spotřebitelů 
  • Otevřete si cestu k novým tržním příležitostem

Intertek je akreditovaný certifikační orgán International Featured Standard, který vám nabízí více než jen certifikát. Kromě provádění auditů IFS Food vás můžeme podpořit také celým procesem certifikace. Nabízíme školení, služby předběžného auditu a pomáháme udržovat kontinuitu prostřednictvím následných auditů a obnovení certifikace. Disponujeme odbornými znalostmi, zkušenostmi a globální působností, abychom vás mohli podpořit a vést celým procesem. Pomůžeme vám splnit výzvy a maximalizovat výhody certifikace International Featured Standard.

Intertek je předním světovým certifikačním orgánem pro bezpečnost potravin s akreditací pro celosvětově uznávané programy, včetně certifikace systému bezpečnosti potravin (FSSC 22000), British Retail Consortium Food Standard (BRC) a Safe Quality Food (SQF). Naši odborní auditoři bezpečnosti potravin s vámi mohou spolupracovat na tom, aby vaše výrobky byly vyráběny, připravovány, baleny, distribuovány a certifikovány podle nejvyšších standardů bezpečnosti potravin. Poskytujeme také kompletní auditorské služby pro International Featured Standard Food Store, International Featured Standard Broker, International Featured Standard Logistics a IFS Testing Migration Packaging. 
 
Mezinárodní standardy IFS - IFS Food, IFS Logistics, IFS Broker & IFS Wholesale - Cash & Carry

Potravinářský průmysl zahrnuje a propojuje nejrůznější odvětví. Často se setkáváme s tím, že různé obchodní struktury a procesy, zapojené do výroby a distribuce potravin, spolu nekomunikují a nejsou vzájemně koordinovány.

Pokud zúčastněné strany nerozumí, neimplementují a nepřijímají procesy zajišťující bezpečnost a kvalitu potravin, jako jsou mezinárodní doporučené normy (IFS), je ohrožena nejen bezpečnost vyráběných potravin, ale také pověst a hodnota značky dané společnosti.
 
Certifikace IFS je v posledních letech respektována a uznávána potravinářskými společnostmi i maloobchodníky. Cílem je jednotný a uznávaný standard v celém dodavatelském řetězci, který usiluje o dokonalost z hlediska bezpečnosti potravin, kvality a spokojenosti zákazníků.
 
Spolupráce s Intertekem
Poskytujeme také audity IFS Logistic, IFS Broker, IFS Wholesale a IFS Global Market.
Certifikační audity společnostem přináší další výhody:
  • Sledování souladu s právními předpisy
  • Méně požadavků v rámci dodavatelských auditů
  • Audit prováděný nezávislým certifikačním orgánem
  • Potvrzení společnosti jako výrobce vysoce kvalitních a bezpečných produktů
  • Příležitosti obchodovat se zákazníky, kteří trvají na nezávislých auditech
 
 
Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236
 

Audity a certifikace pro bezpečnost potravin