Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Certifikace Global Food Safety Initiative (GFSI)

Zajištění bezpečnosti potravin má zásadní význam pro globální potravinový řetězec. Podporujte svou organizaci implementací globálně uznávaného schématu od GFSI.

Globální iniciativa pro bezpečnost potravin (GFSI) se skládá z klíčových členů potravinářského průmyslu, které společně vedou neustálé zlepšování systémů řízení bezpečnosti potravin po celém světě. Lídři potravinářského průmyslu vytvořili GFSI iniciativu v roce 2000 za účelem nalezení řešení kolektivní spolupráce, zejména ke snížení rizik bezpečnosti potravin, duplikací auditů a nákladů při budování důvěry v celém dodavatelském řetězci. Komunita GFSI je složena z předních světových odborníků na bezpečnost potravin z řad maloobchodníků, výrobních a potravinářských společností, jakož i mezinárodních organizací, vlád, akademické obce a poskytovatelů služeb v globálním potravinářském průmyslu.

Vzhledem ke složité povaze moderního potravinového dodavatelského řetězce mnoho prodejců trvá na tom, že potravinářské provozovny musí mít certifikaci GFSI, aby byla uznána jako schválený dodavatel.

 
 
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236
 

Audity a certifikace pro bezpečnost potravin