Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Audity a certifikace kybernetické bezpečnosti

Audity kybernetické bezpečnosti jsou zásadní pro bezpečnou budoucnost vaší organizace. Služby Intertek v oblasti kybernetické bezpečnosti připravují vaši organizaci pro kybernetická rizika.

Kybernetická bezpečnost zahrnuje ochranu kritických informací, systémů a dat před kybernetickými hrozbami, jako je zneužití, únik dat, špionáž, sabotáž nebo vandalismus. Udržet krok s novými kybernetickými technologiemi a trendy v oblasti bezpečnosti dat při zachování informovanosti o možných hrozbách je náročný úkol. Kybernetické hrozby stojí světovou ekonomiku ročně stovky miliard dolarů. Kybernetická bezpečnost může pomoci předcházet kritickým obchodním rizikům, jako jsou: kybernetické útoky, zneužití, únik dat a krádež identity a může pomoci při řízení kontinuity podnikání a řízení udržitelnosti podnikání. Pokud má organizace odolný systém pro bezpečnostní rizika v provozované síti a účinný plán reakce na možné incidenty, je lépe připravena kybernetická rizika eliminovat.

Přínosy auditů a certifikace kybernetické bezpečnosti: 

  • Ochrana kritických informace & sítí, počítačů a dat před neoprávněným přístupem
  • Lepší řízení kontinuity podnikání
  • Více důvěry v udržitelnost zúčastněných stran a zákazníků
  • Zvýšená kredibilita společnosti a důvěra na trhu
  • Rychlejší doba obnovy v případě útoku, výpadku nebo incidentu

Intertek je světovým lídrem v oblasti certifikace systémů management, auditů a řešení kybernetické bezpečnosti. Náš tým odborníků v oblasti bezpečnosti je připraven s vámi spolupracovat při vývoji a správě plánu kybernetické bezpečnosti.

 

 
 
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236
 

Audity a certifikace