Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Řešení pro označování potravin

Ve společnosti Intertek můžeme poskytnout vašemu podnikání kompletní řešení vašich požadavků na označování potravin, aby byla zajištěna legislativní shoda na všech vašich cílových trzích.

Naše síť globálních odborníků poskytuje komplexní řešení všech vašich požadavků na označování potravin a zajišťuje, že budete dodržovat množství předpisů platných po celém světě. Od úplné nutriční analýzy až po kompletní přezkoumání štítků můžeme posoudit označení vašeho produktu, abychom zajistili, že každý aspekt, včetně rozložení údajů a jazyka, je v souladu s místní legislativou. Vyhodnocujeme také složky produktu, abychom zajistili, že jsou povoleny a že jsou v zákonných mezích.

Naši specialisté v Intertek mají odborné znalosti a zkušenosti, aby pomohli potravinářským a nápojovým společnostem dodržovat předpisy týkající se označování, včetně předpisů USA (Food and Drug Administration) FDA, Ministerstva zemědělství USA (USDA) a evropského nařízení (1169) / 2011). 

 
Informace o obsahu kalorií, tuků, bílkovin a uhlohydrátů se zobrazují na obalech potravin, což spotřebitelům pomáhá pochopit nutriční hodnotu jídla, které jedi, vedle řady dalších hodnot, včetně obsahu vitamínů a minerálů, které se mohou také znázornit. Každý požadavek na označování potravin se může v jednotlivých zemích a na různých výrobcích lišit a jednotliví maloobchodníci mohou mít také své vlastní požadavky a specifikace. Naši odborníci v Intertek vás mohou seznámit s množstvím požadavků na nutriční testování a označování výrobků, které jsou relevantní pro vaše cílové trhy.
Větší poptávka spotřebitelů po informacích o výrobcích znamená, že požadavky na označování potravin jsou na celém světě stále přísnější. Nedostatek právních předpisů na jejich cílovém trhu může mít pro výrobce nežádoucí důsledky. Naše služby ověřování a validace etiket pokrývají aspekty, jako je rozvržení, jazyk, aktualizace regulačních změn a připravují vás na bezproblémový vstup a expanzi na mezinárodní trhy.
Nařízení EU (European Regulation 1169/2011) stanoví, že provozovatelé potravinářských podniků, kteří prodávají potraviny a potravinářské výrobky v rámci EU, by měli své výrobky podrobit komplexní revizi štítků, pro zajištění shody s pravidly. Odborníci společnosti Intertek vám mohou pomoci s těmito pravidly, která zajistí, že vaše produkty budou v souladu.
Intertek vám může pomoci vyhovět americkému úřadu pro potraviny a léčiva (FDA) pomocí našich spolehlivých a přesných služeb testování a analýzy etiket s údaji o výživových hodnotách.
 
Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236
 

Audity a certifikace pro bezpečnost potravin