Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

BRC Bezpečnost potravin - globální standard pro dodržování předpisů

Bezpečnost potravin má při činnosti v potravinářském dodavatelském řetězci zásadní význam. Globální standard BRC pro bezpečnost potravin dává vaší značce mezinárodně uznávanou známku kvality potravin, bezpečnosti a odpovědnosti.

Bezpečnost potravin je důležitá v každé fázi potravinářského řetězce. Chrání spotřebitele, plní zákonné povinnosti a chrání značku. Dříve britské maloobchodní konsorcium, Brand Reputation through Compliance (BRC), je celosvětově uznávanou britskou obchodní organizací, která stanovila sérii norem na pomoc společnostem v dodržování právních předpisů v oblasti bezpečnosti potravin a stanovila pokyny pro výrobu bezpečných a kvalitních potravinářských výrobků. Normy se brzy staly celosvětovým měřítkem pro nejlepší postupy v potravinářském průmyslu a staly se mezinárodně uznávanými globálními normami BRC.

Intertek je certifikačním orgánem plně akreditovaným ve Velké Británii. Je oprávněn provádět audity bezpečnosti potravin a udělovat globální standard BRC pro certifikaci bezpečnosti potravin, spotřební výrobky a standard IoP Packaging. Standardy BRC vyžaduí vysokou úroveň shody a zahrnují plánování bezpečnosti potravin, kontroly na místě a procesní řízení. Nový modul Kultura bezpečnosti potravin můžete využít při dalším auditu. Jako váš partner vás můžeme podpořit a vést celým procesem.

Získání certifikátu BRC Global Standard pro bezpečnost potravin dává vaší značce mezinárodně uznávanou známku kvality potravin, bezpečnosti a odpovědnosti. Program je plně schválen iniciativou Global Food Standard Initiative (GFSI) a je navržen tak, aby byl efektivní, snížil potřebu více auditů a pomohl zlepšit vaše procesy, ušetřit čas a zdroje. Pokud se stanete součástí více než 28 000 výrobců s certifikací BRC ve 130 zemích světa, budete těžit ze zvýšené důvěry řetězců a otevřete své podnikání novým příležitostem.

 
Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236
 

Audity a certifikace pro bezpečnost potravin