Intertek (www.intertek.com)
 

Zavolejte nám

+420 270 003 236
 
 

Kariéra

Kariéra v Interteku nabízí obohacující příležitosti pomoci společnostem, jejichž výrobky bezpečně používají miliony lidí po celém světě každý den.

Práce v Interteku

Intertek je důvěryhodným poradcem pro mnoho předních světových značek, firem a vládních organizací. Společnost si získala dobrou pověst přesností, spolehlivostí, bezúhonností a odbornou způsobilostí. Naše služby nás zavádějí téměř do každé oblasti od textilu, hraček a elektroniky po stavebnictví, teplárenství, farmacii, ropu, potraviny a kontoly a skenování nákladů.

Ve světě, kde úspěch podniku závisí na jeho pověsti, kvalitě, bezpečnosti a sociálně odpovědných výrobcích a procesech, vytvářejí zaměstnanci Interteku rozdíl.

Zapojte se do globálního týmu Interteku a pracujte s jedněmi z nejlepších, nejbystřejších a nejvíc inspirujících lidí v testování, inspekcích a certifikačním průmyslu.

Kdo jsme: Klademe důraz na kreativitu, osobní odpovědnost a budování důvěry ve vztazích s našimi kolegy a zákazníky. Snažíme se vytvořit produktivní spolupráci a pracovní prostředí, které podporuje každého zaměstnance natolik, aby mohl přispět k dosažení našich obchodních cílů. Podporujeme kulturu, kde se mohou zákaznicky orientovaní zaměstnanci rozvíjet, profesně se realizovat a dosáhnout svého nejvyšší potenciálu. Podporujeme také naše zaměstnance v jejich podílu na prostředí, ve kterých žijí.

Zaměření na zákazníka: Díky naším znalostem v oboru, zkušenostem a technické znalostem, předáváme výrobkům našich zákazníků přidanou hodnotu, zlepšujeme jejich procesy a zvyšujeme konkurenční výhodu. To určuje veškerou naší činnost. Naším cílem je vyvíjet inovativní řešení, která usnadňují úspěch našich zákazníků na globálním trhu, a co je nejdůležitější, vybudovat důvěru spotřebitelů v jejich výrobky a služby.

Vzdělávání a rozvoj: Doporučujeme zaměstnancům pilovat jejich dovednosti prostřednictvím strukturovaného profesního rozvoje a odborné přípravy, aby mohli zvýšit svůj osobní a profesní růst a vývoj.

Rozmanitost: Jsme různorodá společnost s více než 30.000 zaměstnanci v 1000 laboratořích a kancelářích ve více než 100 zemích po celém světě. Odvozujeme sílu konkurenceschopnosti z kulturních hodnot a vztahů společnosti, ve které žijí a pracují naši zaměstnanci. Zavazujeme se ctít jednotlivé silné stránky všech zaměstnanců a pomáháme jim dosáhnout jejich potenciálu.

Plat a výhody: V každé zemi, ve které působíme, nabízíme odpovídající platy, dovolenou, komplexní výhody, a jiné benefity..

Hledejte volné pozice podle kategorie zaměstnání, pracovního zařazení a umístění:

jak může Intertek pomoci vaší organizaci s Kariéra.