Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Kariéra

Práce ve společnosti Intertek znamená připojit se k celosvětové síti nejmodernějších zařízení a k nadšeným lidem, kteří zákazníkům poskytují prvotřídní služby. Náš podnikatelský duch je klíčem k dosažení kvality a bezpečnosti a pomáhá našim zákazníkům posunout se vpřed.

Kariéra u společnosti Intertek znamená, že budete uplatňovat své dovednosti a odborné znalosti k zajištění kvality a bezpečnosti produktů a služeb používaných miliony lidí po celém světě. Jsme předním poskytovatelem služeb ATIC (Assurance, Testing, Inspection and Certification) s více než 46 000 lidmi na 1 000 místech ve více než 100 zemích. Naší vizí je stát se nejdůvěryhodnějším světovým partnerem v zajišťování kvality a nabízíme lidem šanci ovlivnit atraktivní příležitosti k růstu v celosvětovém měřítku.

Ve světě, kde úspěch společnosti závisí na její reputaci v oblasti kvality, bezpečnosti a sociálně odpovědné výroby a procesů, má práce zaměstnanců společnosti Intertek význam. Ať už se jedná o testování v laboratoři nebo v terénu, budování vztahů se zákazníky nebo pomoc při bezproblémovém fungování provozu, každá pracovní pozice je nezbytná pro zajištění služeb Total Quality Assurance našim zákazníkům.

Chcete se připojit k jednomu z nejdůvěryhodnějších světových partnerů pro zajištění kvality? Vyhledejte si volní pozice podle kategorie zaměstnání, názvu pozice a místa zde.

Kdo jsme

 • Jsme globální společnost, která uznává diverzitu.
 • Vždy děláme správnou věc. S přesností, tempem a vášní.
 • Věříme si navzájem a radujeme se ze společných vítězství.
 • Vlastníme a utváříme naši budoucnost.
 • Zajišťujeme udržitelný růst. Pro všechny.
Intertek si váží kreativních a inovativních zaměstnanců, kteří se věnují uspokojování potřeb našich zákazníků, pomáhají jim chránit jejich značku a dosahovat úspěchu. Snažíme se získat naše zaměstnance pro dosažení nejvyšší kvality své práce a dát jim příležitost zdokonalovat se a osobně i profesionálně růst v rámci spolupráce.

 

  Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236

  Potřebujete poradit, máte dotaz?

  +420 270 003 236
  +420 270 003 236