Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

O nás

Již více než 130 let spoléhají společnosti z celého světa na Intertek, aby jim pomohl zajistit kvalitu a bezpečnost svých produktů, procesů a systémů.

Jdeme nad rámec testování, kontroly a certifikace produktů; jsme poskytovatelem služeb Total Quality Assurance pro průmyslová odvětví po celém světě. Prostřednictvím naší celosvětové sítě nejmodernějších zařízení a špičkových technických odborných znalostí poskytujeme zákazníkům inovativní a na míru šité služby v oblasti ověřování, testování, inspekce a certifikace. Systematicky podporujeme úsilí našich zákazníků zajistit kvalitu v každé z oblastí jejich činnosti, včetně výzkumu a vývoje, zásobování surovinami, dodávek komponentů, výroby, dopravy, distribuce a maloobchodních kanálů a spotřebitelského managementu.

Intertek je lídrem v oboru s více než 44 000 zaměstnanci na 1 000 místech ve více než 100 zemích. Pomocí našich ověřených a na zákazníka orientovaných procesů poskytujeme odborné znalosti v oblasti služeb Total Quality Assurance, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už je vaše firma lokální nebo globální, můžeme vám pomoci zajistit, aby vaše výrobky splňovaly standardy kvality, zdraví, životního prostředí, bezpečnosti a sociální odpovědnosti prakticky pro jakýkoli trh po celém světě. Disponujeme celou řadou globálních akreditací, pověření a úmluv a naše znalosti a zkušenosti v překonávání překážek v oblasti regulace, trhu a dodavatelského řetězce jsou bezkonkurenční.

Intertek může zvýšit vaši konkurenční výhodu:

  • Spolehlivým testováním a certifikací pro rychlejší schvalování předpisů
  • Rychlým a efektivním vstupem na prakticky jakýkoli trh na světě 
  • Plnou zárukou kvality v celém dodavatelském řetězci 
  • Inovativním vedením při plnění standardů sociální odpovědnosti 
  • Snížením nákladů a minimalizací zdravotních, bezpečnostních a bezpečnostních rizik 
  • Díky tomu, že se stanete důvěryhodnou značkou