Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Testování

Hodnocení, jak vaše produkty a služby splňují a překračují standardy kvality, bezpečnosti, udržitelnosti a výkonu.

Od laboratorního testování až po dodržování předpisů, posílení hodnoty a prodejnosti vašich výrobků pomocí testovacích a certifikačních služeb od společnosti Intertek.

Dnešní globální trh je velmi komplikovaný. Globalizace změnila svět. Otevřela nové trhy, zdroje dodávek, přinesla nové předpisy a výrobky. Můžeme vám pomoci v orientaci. Naše terénní a interní laboratorní testovací služby poskytují údaje, které potřebujete k optimalizaci výrobního procesu a k rychlému a hospodárnému uvedení produktu na trh. Testovací a certifikační služby společnosti Intertek podporují kvalitu, výkonnost, dodržování předpisů, bezpečnost, srovnávání, hodnocení, validaci, analýzy a další požadavky na výrobky, komponenty, suroviny, výrobní závody a zařízení.

Díky více než 130letým zkušenostem jsou naši odborníci a globální zdroje vybaveni tak, aby vyhovovaly požadavkům na testování vašich výrobků. Spolu se změnami předpisů, vznikem nových či inovovaných technologií, naše znalosti a expertízy v oboru zajišťují, že vaše výrobky a podnikání jsou připraveny vyhovět neustále se vyvíjejícím požadavkům.

Pomůžeme vám uvést váš produkt na trh rychle, odpovědně a ekonomicky, aby se vaše podnikání posouvalo nepřetržitě vpřed.