Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Integrované audity

Použití kombinovaného nebo integrovaného přístupu ve všech kritériích auditu vám pomůže dosáhnout efektivnosti, které by nebylo možné dosáhnout auditováním jednotlivých systémů řízení.

Integrované systémy řízení mohou implementovat organizace v jakémkoli sektoru a jakékoli velikosti. Organizace zvažují tento krok ke snížení nákladů a zjednodušení svých systémů pro správu zrání.

Intertek nabízí dva způsoby, jak kombinovat audity s více standardy:

 

  • Ke kombinovanému auditu dochází, když jsou současně prováděny audity systému managementu související s různými kritérii (standardy) auditu.
  • Integrovaný audit je posouzení integrovaného systému řízení, který zcela nebo částečně integruje požadavky různých auditních kritérií s jediným souborem dokumentace, zásad, postupů a procesů.
Mnoho organizací se rozhodlo kombinovat audity podle ISO 9001 a ISO 14001 nebo ISO 14001 a ISO 45001. Je možné mnoho dalších kombinací.

 

Kombinovaný nebo integrovaný audit může vaší organizaci přinést mnoho výhod, například: nižší náklady na certifikaci, kratší dobu angažovanosti pověřených pracovníků organizace, méně dokumentace, efektivnější procesy a konzistentnější cíle napříč všemi systémy.

Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236