Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Zákaznické a integrované audity

Ověřte stabilitu vašeho dodavatelského řetězce pomocí vlastních auditů.

Globalizace přinesla do každého dodavatelského řetězce novou úroveň komplexity a výzev. Je obtížné a časově náročné ověřovat různé dodavatele a provozovny, když jsou umístěné po celém světě. Pokud nemáte plný vhled do všech dodavatelských procesů, může to ovlivnit kvalitu a spolehlivost vašeho finálního produktu nebo služby.

Kromě mnoha řešení pro ověřování, které Intertek nabízí, můžeme pro vaši organizaci vytvořit vlastní individualizované audity. Pokud nám svěříte auditování druhých stran, získáte více než jen zprávu o výsledných zjištěních, ale i obchodního partnera, který vám pomůže zajistit silnější a transparentnější procesy kontroly kvality a zároveň vám ušetří drahocenný čas a peníze.

Výhody vlastního auditu
Spolupracujeme a pracujeme jménem vašeho výkonného vedení, abychom zajistili porozumění, realizaci a udržování cílů společnosti. Ať už jde o nové divize, nové cíle nebo prostředky pro hodnocení rizik, spolupracujeme s vaším týmem na vyhodnocování a podávání zpráv o výsledcích v základních ukazatelích a neustálém zlepšování.
Naše globální síť auditorů umožňuje společnosti Intertek dodávat vlastní řešení na ochranu vaší značky, udržitelnosti produktů, společenské odpovědností a hodnocení systémů řízení.

Další typy auditů:
  • Neohlášené odběry vzorků: Vyhodnoťte své zákaznické zkušenosti od předprodejních po poprodejní transakce. Naši zkušení auditoři vám poskytnou vhled do vašeho maloobchodního nebo internetového obchodu a poskytnou objektivní, věcné a relevantní informace o tom, jak se s vašimi zákazníky zachází, a o účinnosti prodejního procesu.
  • Tovární audity: Provádíme tovární audity, včetně inspekcí či zajištění vzorků.
Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236