Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Certifikace AS9110 - Požadavky na organizace leteckého průmyslu (Aviation Space and Defence Maintenance Organisations)

Certifikace AS 9110 pomáhá vaší organizaci v letectví implementovat systém řízení kvality, který vede ke zlepšení výkonu vašich procesů.

AS9110 je norma, která definuje požadavky na systém kvality pro organizace, jejichž hlavním předmětem podnikání je letecký průmysl na všech úrovních procesu údržby, oprav a generálních oprav (MRO). Zaměřuje se na řízení schémat oprav a plánů údržby, správu konfigurace a dovednosti a kvalifikace nezbytné k plnění úkolů MRO v letecké komunitě.

Postavená na ISO 9001, s téměř 100 dodatečnými požadavky specifickými pro letecký průmysl MRO, poskytuje AS9110 dodavatelům komplexní systém kvality zaměřený na oblasti přímo ovlivňující bezpečnost a spolehlivost výrobků, jako například:

  • Komunikuje s úřady civilního letectví a tam, kde se normy na jejich požadavky vztahují
  • Definuje podmínky jedinečné pro průmysl MRO, jako jsou údržba, technická data, lidské faktory a vydávání certifikátů
  • Rozšířené požadavky na personál provádějící úkony MRO
  • Řeší kvalifikaci nových procesů údržby

MRO musí splňovat požadavky Federal Aviation Regulation (FAR), Part 43 & 145, Civil Aviation Administration of China a European Authority for aviation safety. Zahrnuje také schválení, hodnocení, licence a povolení. MRO také požaduje schválení pro určité typy oprav, hodnocené na konkrétním draku a / nebo platformě motoru, a musí mít příslušné regulační certifikáty. 

Výhody certifikace AS9110 pro vaši organizaci:

  • Snížené náklady díky zvýšené spolehlivosti produktu
  • Lepší řízení a tok procesů
  • Lepší dokumentace procesů
  • Vyšší povědomí o kvalitě práce zaměstnanců
  • Snížení vadných produktů, předělávek a zamítnutí ze strany klientů

Intertek je celosvětově uznaným certifikačním orgánem AS 9110 a předním poskytovatelem certifikačních služeb v leteckém průmyslu. Máme zkušenosti s Total Quality Assurance, kterou vaše organizace potřebuje, aby splnila očekávání výrobců OEM v oblasti letectví, předních dodavatelů a dalších klíčových zúčastněných stran v leteckém průmyslu a zároveň zvýšila hodnotu pro organizaci. 

 

Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236