Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Certifikace spotřebního zboží

Prostřednictvím rozsáhlé řady globálních akreditací, uznání a smluv Intertek poskytuje certifikační služby pro výrobce, maloobchodníky, distributory a dodavatele na globálních trzích.

Před prodejem výrobků na konkrétním trhu je vyžadována certifikace výrobku (konečný výsledek úspěšného posouzení shody). To je obvykle prokázáno prostřednictvím certifikační značky specifické pro trh na samotném produktu. Mezi příklady těchto certifikací prováděných společností Intertek patří Certifikace bezpečnosti hraček, Toy Safety Certification, JPMA Certification, ETL, BRC, Quality & Performance, GS, GOST R, různé Certifikace kvality a bezpečnosti potravin, GMP - ISO 22716 a další.

S více než 1000 kancelářemi a laboratořemi ve více než 100 zemích nabízí společnost Intertek jedinečné certifikační programy zaměřené na budování ekologičtějšího prostředí, jako je RoHS, Eco-Textile Certification a chemické certifikace, aby se zajistilo, že výrobky a zařízení neobsahují zakázané nebo toxické látky. Intertek nabízí ověření souladu se sociální odpovědností, které zajistí, že vy i vaši dodavatelé budete dodržovat hodnoty společenské odpovědnosti, etické standardy a osvědčené postupy.

Intertek navíc může pomoci zajistit bezproblémové celní odbavení poskytnutím potřebné certifikace pro splnění národních standardů jednotlivých zemí při importu a exportu. 

Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236