Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

amfori BSCI

Zlepšování sociální výkonnosti v globálních dodavatelských řetězcích

Iniciativa Business Social Compliance Initiative (BSCI) je nyní amfori BSCI.

Amfori BSCI je založena na pracovních normách International Labour Organization (ILO) a dalších důležitých mezinárodních předpisech, jako je Charta OSN pro lidská práva, jakožto i na národních předpisech. Cílem této iniciativy je neustále zlepšovat sociální výkonnost dodavatelů a v konečném důsledku zlepšit pracovní podmínky v továrnách po celém světě.

Monitorovací systém amfori BSCI:

  • Poskytuje standardizované nástroje správy pro všechny společnosti ve všech zemích
  • Poskytuje databázi: informační zdroj pro optimalizaci koordinace procesu
  • Je zpřístupněn maloobchodníkům, dovozcům a výrobcům
  • Zapojuje všechny zúčastněné strany v Evropě a dodavatelských zemích
  • Zpráva z auditu má platnost 2 roky.

Intertek je schváleným poskytovatelem služeb pro systém amfori BSCI. Intertek má vyškolené auditory pocelém světě, připravené na podporu vašich potřeb pro monitorování BSCI amfori bez ohledu na to, v jaké zemi se nacházejí vaši dodavatelé.

Odpovědnost za celý výrobní proces je jednou z klíčových priorit firem po celém světě. Jejich členstvím v Amfori se společnosti podílí na iniciativě Business Social Compliance Initiative (BSCI). Jedná se o globální obchodní sdružení, které podporuje spravedlivé pracovní podmínky po celém světě. Amfori umožňuje provádět pravidelné etické audity v provozech a kontrolovat pracovní podmínky ve všech oblastech, kde se vyrábí nebo provádí služby spojené s výsledným produktem.

Protokol o etickém auditu zahrnuje mnoho různých aspektů pracovních podmínek a lidských práv, včetně spravedlivé mzdy, omezení pracovní doby, rovnosti, ochrany před fyzickým a sexuálním obtěžováním, ochrany mladistvých a práva na svobodu sdružování.amfori

Tímto způsobem společnosti, které jsou součástí dodavatelského řetězce, deklarují dodržování zákonných požadavků, ale jsou i povzbuzovány k tomu, aby převzaly plnou odpovědnost za poskytované pracovní podmínky a činnosti.

 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236