Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

ISO 22301 – Business Continuity Management

Norma ISO 22301 pomůže vaší organizaci lépe odolávat větším externím hrozbám.

Norma ISO 22301:2012 byla vyvinuta jako první mezinárodní standard pro řízení kontinuity podnikání (BCM), který má organizacím pomoci se připravit na možné externí hrozby a zajistit pokračování provozu i v případě hrozeb, jako jsou přírodní katastrofy nebo narušení bezpečnosti informací. Narůstající možnosti ohrožení, jako jsou útoky a katastrofické povětrnostní události, mohou způsobit přerušení dodávek služeb, dodavatelského řetězce, přemístění / poškození personálu nebo poškození firemního inventáře a majetku, které v konečném důsledku uškodí vašemu konečnému výsledku.

Přijetí systému řízení nepřetržitého provozu připravuje organizaci, aby projevila odolnost a zajistila zákazníkům a zúčastněným stranám nepřetržitý provoz, i když dojde k incidentům. Získání certifikace ISO 22301 prokazuje, že organizace má vytvořen plán řízení se správnými lidmi na místě a je připravena reagovat na incident ohrožující podnikání. Je to také způsob, jak ukázat těm, kteří se spoléhají na vaši organizaci, že váš plán kontinuity podnikání odpovídá mezinárodnímu standardu. 

Přehled ISO 22301:

  • Specifikuje požadavky na plánování, zřízení, implementaci, provozování, monitorování, revizi, údržbu a neustálé zlepšování zdokumentovaného systému řízení, aby byla chráněna před rušivými incidenty, když k nim dojde.
  • Zaměřte se na proaktivní hodnocení rizik a příležitostí pro vizualizaci hrozeb. 
  • Požadavky ISO 22301 platí pro všechny organizace všech velikostí ve všech průmyslových odvětvích. 

Jak ISO 22301 prospěje vaší organizaci: 

  • ISO 22301 pomáhá chránit před nepředvídanými hrozbami, jako jsou přírodní katastrofy, teroristické hrozby, selhání IT a další.
  • Poskytuje vám rámec pro posouzení vaší pracovní síly a dodavatelů a souvisejících rizik.
  • Snižuje prostoje v případě nouze, což vaší organizaci umožňuje v případě problému napravit situaci proti předem stanoveným časovým rámcům.
  • Poskytuje vám jistotu, že dokážete odolat všem hrozbám, kterým vaše organizace čelí, cvičeními a cvičeními na počítači. 

Výběr Intertek pro certifikaci ISO 22301 

Intertek je předním poskytovatelem Total Quality Assurance pro průmyslová odvětví po celém světě. Naším cílem je umožnit vaší organizaci identifikovat a zmírnit rizika ve vašich provozech, dodavatelských řetězcích a obchodních procesech. Spojte se s Intertek pro certifikaci ISO 22301 a získejte jistotu, že vaše organizace je chráněna ve všech událostech. 

Další informace a zdroje k ISO 22301

 
Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236