Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

GSV - Ověření bezpečnosti dodavatelského řetězce a zlepšení účinnosti globálního obchodování

Připojením se k více než 14 000 globálním dodavatelům, kteří se účastní programu GSV, prokázujete dodržování mezinárodních standardů bezpečnosti v dodavatelském řetězci. Společnosti musí neustále vyhodnocovat svůj dodavatelský řetězec, aby identifikovaly, zmírnily a eliminovaly potenciální bezpečnostní rizika.

Program Global Security Verification (GSV) integruje několik iniciativ v oblasti globálního zabezpečení dodavatelského řetězce, včetně partnerství v oblasti celního obchodu proti terorismu (C-TPAT), Canadian Partners in Protection (PIP) a Světové celní organizace Authorised Economic Operator (AEO).

Programu GSV společnosti Intertek se v současné době účastní dodavatelé z celého světa, což vytváří příležitost využít poznatky prostřednictvím společné průmyslové platformy a spolupráce. Dovozci a dodavatelé, kteří se podílejí na GSV programu, mohou zlepšit své postavení v celosvětové obchodní komunitě a zároveň podporovat bezpečnější a efektivnější proces dovozu. GSV umožňuje dodavatelům: 

  • Ušetřit čas a peníze tím, že podstoupí méně bezpečnostních auditů
  • Minimalizovat přerušení podnikání s cílem soustředit se na zlepšení výkonu
  • Zvýšit pověst uznávaného programu, který potvrzuje dodržování kritérií globálního dodavatelského řetězce
  • Maximalizovat obchodní potenciál, sofistikovanějším a efektivním přístupem a ve shodě s obchodními cíli
Výhody pro dodavatele 

GSV je skvělá cesta, ale není jediná. Tento program uspěje pouze s vaší podporou. Připojte se k tomuto programu ještě dnes a podporujte program, který vede výrobce k tomu, aby mezinárodní obchod byl bezpečnější a ziskovější.

Připojte se ještě dnes a zlepšete své postavení v dodavatelské komunitě! Obdržíte materiály, které vám pomohou propagovat vaši účast v GSV!

Výhody pro dovozce
Budete mít značnou výhodu, pokud budete mít GSV na svém kvalifikačním seznamu. Většina vašich dodavatelů, uznává GSV jako nejlepší způsob, jak minimalizovat obchodní rizika a dosáhnout obchodních výhod. 

  • Poskytuje efektivní sběr, analýzu a vykazování dat, které umožňují snižování rizik a informovanější rozhodování pro všechny partnery v dodavatelském řetězci
  • Využívá konzistentní metodiku bodování u všech hráčů, která je kombinována s použitím automatizovaného auditního nástroje k zajištění vyšší účinnosti auditu, důslednosti a lepších možností podávání zpráv.

Získejte větší hodnotu z investic do zabezpečení dodavatelského řetězce s GSV programem!  

Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236