Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

SourceClear – Textile Exchange Certifikace

Intertek SourceClear pomáhá organizacím všech velikostí sledovat udržitelné materiály ve všech fázích obchodu a výroby v dodavatelském řetězci


source_clear_logo

Intertek SourceClear poskytuje viditelnost a sledovatelnost ve všech článcích v rámci dodavatelského řetězce spolu s nezávislým ověřováním udržitelnosti produktu, jako je recyklovaný obsah, organické materiály, zodpovědné environmentální a sociální postupy v místě výroby produktu, s přesným označením produktu.

SourceClear spravuje a certifikuje produkty a materiály a obchodní transakce v různých fázích dodavatelského řetězce od surovin po finální produkty a poskytuje viditelnost dodavatelům / výrobcům, globálním značkám i maloobchodníkům. Umožňuje organizacím důvěryhodně ověřit závazky k udržitelnosti a pomáhá spotřebitele lépe informovat o volbě produktů směrem k udržitelné budoucnosti.

Odborníci společnosti Intertek poskytují nezávislou certifikaci provozoven a produktových materiálů a řídí komplexní proces Scope certifikáty a Transaction certifikáty podle standardů Textile Exchange: Recycled Claim Standard (RCS) a Global Recycled Standard (GRS).

Jako zákazník SourceClear má vaše organizace následující výhody:

  • Viditelnost vašich provozoven, subdodavatelů a obchodních partnerů v rozsahu certifikace pro standardy GRS a RCS
  • Sledovatelnost produktů a materiálů s ověřeným recyklovaným organickým obsahem
  • Zjednodušené řízení procesu přispívá k získání certifikátu a rychlejší transakce (Scope Certifications, Transaction Certifications)
  • Vylepšíte prohlášení k závazku o udržitelnosti vaší organizace a zákazníkům - údaje a dokumentace přístupné na jedné platformě
  • Sdílíte autentické a ověřitelné certifikáty se svými zákazníky
  • Technická podpora a vedení během celého procesu certifikace poskytovaného společností Intertek
  • Zajištění trvalého stavu schváleného certifikací pomocí řízení certifikačního procesu a obnovení platnosti od společnosti Intertek
  • Status důvěryhodného a ověřeného obchodního partnera pro globální zákazníky

Intertek je předním poskytovatelem Total Quality Assurance pro průmyslová odvětví po celém světě. Uzavřete partnerství se společností Intertek a získejte důvěru, že si vaše organizace uvědomuje závazek udržitelnosti.

 

 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236