Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Řešení v oblasti kvality dodavatelského řetězce

Organizace po celém světě požadují účinnější způsoby hodnocení kvality dodavatelů prostřednictvím vyšší transparentnosti a spolehlivějších otevřených procesů srovnávání.

Vzhledem k tomu, že maloobchodníci a obchodní značky usilují o prokázání dobré korporátní správy a řízení společností v rámci svých dodavatelských řetězců, jejich dodavatelé jsou vyzýváni, aby průběžně prokazovali své schopnosti, kapacity a výkon v těchto oblastech. Aktivita při zlepšování kvality dodavatelského řetězce vyžaduje vyhodnocování procesů a postupů, měření výsledků za účelem pružnější reakce na rizika, sledování tržních signálů a umožnění neustálého zlepšování.

Audity kvality dodavatelů jsou navrženy tak, aby zajistily bezpečnost a očekávanou kvalitu produktu, snížily pravděpodobnost selhání stažení produktu a testování. Kvalifikační programy společnosti Intertek pomáhají organizacím na celém světě zajistit, že bez ohledu na to, kde je jejich zboží vyrobeno, mohou zákazníci očekávat bezpečný, stejný a kvalitní produkt. Prostřednictvím široké škály kvalitativních řešení od zakaznických auditních programů druhé strany až po certifikáty uznávané průmyslovými odvětvími, můžeme přizpůsobit jakékoli řešení, které vám pomůže zajistit bezpečnost produktů a nároků na kvalitu v celém dodavatelském řetězci.

Intertek v oblasti kvality dodavatelského řetězce poskytuje následující řešení:

 

Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236