Tento web používá cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s používáním cookies. Více zde.
 
 

Řešení pro Sociální odpovědnost

Jako důvěryhodný partner v oblasti sociální odpovědnosti vám Intertek pomůže identifikovat a podniknout kroky proti nezodpovědnému chování ve vašem dodavatelském řetězci.

Jako důvěryhodný partner v oblasti sociální odpovědnosti vám Intertek pomůže identifikovat a podniknout kroky proti nezodpovědnému chování ve vašem dodavatelském řetězci.

Řešení Intertek pro Odpovědné zajišťování zdrojů podporují globální organizace při monitorování a hodnocení práv a bezpečnosti pracovníků v provozovnách v celém dodavatelském řetězci. Prostřednictvím auditů třetí nezávislou stranou, mohou organizace nejen chránit své značky před znehodnocením reputace, ale také řešit důležité celosvětové problémy v zaměstnanosti.

Jako zakládající člen Responsible Sourcing s našimi klienty a spolupracovníky, nabízí Intertek řadu služeb, která společnostem pomohou chránit práva a bezpečnost pracovníků v provozovnách v celém dodavatelském řetězci. Intertek byl první auditorskou firmou, která vstoupila do tohoto prostoru před více než 20 lety. Byl průkopníkem využívajícím datovou analýzu k řízení změn v přístupu a zaměření programů etického zajišťování zdrojů, jakož i pomocníkem při budování sítě a implementaci celé řady programů.

Intertek nabízí sadu řešení pro odpovědné zajištění zdrojů, která vám umožní prokázat osvědčené postupy a současně zlepšit efektivitu prostřednictvím udržitelných environmentálních postupů a praktikování sociální odpovědnosti týkající se bezpečnosti a podmínek na pracovišti. Zajistíte vaší organizaci a vašim dodavatelům splnění požadavků zaměstnanců, komunit, investorů a zákazníků. Díky největší síti auditorů na světě, může Intertek podporovat cíle etického získávání zdrojů vaší organizace v oblasti podnikání, ať už jste kdekoli.

Zahrnuté služby:

Potřebujete se nás zeptat? +420 270 003 236
 

Potřebujete poradit, máte dotaz?

+420 270 003 236
+420 270 003 236